ORSZÁGOS ISKOLA- és ÓVODAKERT FEJLESZTÉSI PROGRAM

Nagy örömünkre folytatódik a tavaly már elindult országos iskola- és óvodakert fejlesztési program, az Agrárminisztérium támogatásával. A program célja: új iskola-és óvodakertek létrehozása és iskolakerti mentor intézmények kialakítása, felkészítése. Több, összesen 4 kategóriában lehet pályázni:

1. ISKOLAKERT “KEZDŐ”

2. ISKOLAKERT “MENTOR”

3. ÓVODAKERT “KEZDŐ”

4. ÓVODAKERT “MENTOR”

Az egyes kategóriákhoz részletes leírás tartozik melyeket az Iskolakertekert Alapítvány honlapján talál meg, és onnan tud a jelentkezési lapokkal együtt letölteni. Kategóriánként eltérő, hogy mire pályázhatnak a résztvevők, általánosan eszközcsomag (legfeljebb 215 000 Ft -1 000 000 Ft), képzés, mentorálás szerepel.
Jelentkezni két időszakaszban lehetséges. Jelentős túljelentkezés esetén a pályázat lezárulhat az első jelentkezési szakasz után.
Első jelentkezési szakasz: 2020. február 10. 08.00 órától – február 23. 24.00 óráig.

Második jelentkezési szakasz: 2020. február 24. 00.00 órától – február 29. 24.00 óráig.

További információr ide kattintva talál:

ORSZÁGOS ISKOLA- és ÓVODAKERT FEJLESZTÉSI PROGRAM